14:13 / E Martë, 17 Prill 2018

U spekulua se A�shtA� shtatzA�nA�, Armina publikon imazhin ku tregon barkun (Foto)

Armina Mevlani A�shtA� blogeria e njohur shqiptare dhe gjithashtu e fejuara e ShkA�lzen BerihA�s.

Para pak ditA�sh u diskutua qA� Armina A�shtA� shtatzA�nA� dhe shumA� shpejt do tA� martohej me tA� fejuarin e saj, ShkA�lzenin.

Por kA�tyre a�?spekulimevea�? i A�shtA� pA�rgjigjur Armina me anA�n e njA� postimi nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku tregon trupin nA� formA�.

Bazuar nA� linjat e saj Armina nuk A�shtA� nA� rrugA�n pA�r tu bA�rA� nA�nA�, tA� paktA�n jo edhe pA�r pak kohA�.

a�?E adhuroj kA�tA� veshje, gati pA�r verA�na�? kishte shkruar Armina nA� kA�tA� postim./Indeksonline/