19:07 / E Diele, 01 Prill 2018 / indeksADMonline

Unë dhe burri im kemi një jetë të shkëlqyer seksuale- por pse ai po shikon faqe pornografike?

Unë mendova se burri im ishte i përsosur derisa vendosa të kontrolloja historinë e shfletuesit në kompjuterin tonë dhe e gjeta të mbushur me faqe pornografike.

Nuk munda t’iu besoja syve.

Kjo është martesa ime e dytë dhe tani jam më e lumtur se kurrë më parë.

Kemi qenë së bashku për një vit dhe jeta seksuale është e shkëlqyeshme, transmeton Indeksonline.

Unë nuk mund të kuptojë se pse burri imë është duke kërkuar faqe për pornografi kur jeta jonë seksuale është kaq e mirë.

Burri im i parë ishte i zellshëm por kontrollues, jo abuziv, por diçka mjaft afër me të.

E lash dhjetë vjet më parë dhe kurr nuk kam shikuar prapa.

Njeriu me të cilin jam tani është 61. Gruaja e tij e parë e mashtroi, por kurrë nuk do ta kuptojë pse. Ai është qesharak, i sjellshëm dhe kështu është i mirë edhe në shtrat.

I fshiva të gjitha ato faqe të pornografisë por nuk mund ta bind veten për të biseduar me burrin tim në lidhje me këtë.

Përkundër moshës që kemi, ne kemi pasur marrëdhënie rreth katër net brenda një jave, kështu që nuk e di pse ai është duke kërkuar për pornografi?

Ai është ende aq i dashur dhe sexy sa kurrë më parë, por ende në kokë po më rrinë mendimet e atyre faqeve.

Çfarë të bëj?

Përgjigja:

Kënaqësia që të sjellë shikimi i pornografisë nuk do të thotë që lidhet me martesën tuaj.

Dikush ka një jetë të mirë martesore dhe seksuale po dëshiron të shikojë këto./Indeksonline/