08:11 / E Enjte, 01 Shkurt 2018

Ushtrime 35 minutëshe për meshkuj e femra (Video)

Meshkujt dhe femrat, pa dallim tanimë po përkushtohen maksimalisht në formësimin e vijave të trupit.

Në një video përmbledhëse gjeni ushtrime për krahët tuaja që mund t’i kryeni për 35 minuta, transmeton Indeksonline.

Po ashtu, në të mund të shihni se sa kalori digjni me secilin ushtrim. /Indeksonline/