12:51 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ushtron dhunë në familje, arrestohet një person në Klinë

Një person është arrestuar ditën e djeshme në fshatin Berkovë pasi që kishte kanosur bashkëshorten dhe djalin e tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/