15:57 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Vazhdojnë pozat seksi të Xhesikës (Foto)

Xhesika apo aktorja, Arta Nitaj çdo herë çuditë me format e saj provokuese.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë provokuese dhe seksi.

Veshur me pantallona farmerke dhe bluzë, asaj i viheshin në pah format e saj përfekte dhe seksi.

Ndryshe, Arta është bërë e njohur nga seriali “O Sa Mirë”./Indeksonline/