14:50 / E Martë, 27 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Vazhdojnë reklamat, ja çfarë po bënë Egzona këtë herë (Foto)

Egzona Brahimi Muqiqi është gruaja e këngëtarit të njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi.

Ajo ka publikuar disa imazhe nga të cilat reklamon produktet e dyqanit të saj të ri, transmeton Indeksonline.

Image result for egzona muqiqi

Këtë biznes ajo e ka filluar para disa kohëve dhe duket se po i ecën mirë. Kurse me fustanet glamuroze ajo vë në pah edhe bukurinë e saj.

Image result for egzona muqiqi

Ndryshe, Egzona është bërë nënë para pak kohë dhe duket se mëmësia e ka zbukuruar edhe më shumë./Indeksonline/