10:20 / E Martë, 08 Maj 2018 / indeksADMonline

Festë në familjen Muqiqi (Foto)

Familja e madhe e këngëtarëve sot ka një festë shumë të veçantë.

Bëhet fjalë për familjen e Nysret Muqiqit, ku anëtarja më e vogël e kësaj familje Amelia sot ka mbushur një vit.

Këtë e ka bërë të ditur vet nëna e saj, Egzona përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e ka uruar të bijën për ditëlindje.

“Amelia Zemra jem sot mbushe 1 vjet të don mami shume” ka shkruar Egzona në këtë postim.

Rikujtojmë që Albatriti dhe Egzona kanë vite të lidhur kurse tashmë janë një prindër të një vajze./Indeksonline/