22:29 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Albatriti me pak fjalë e shumë dashuri uron bashkëshorten në përvjetorin e martesës

Një nga dasmat më të përfolura të show biz-it shqiptar, ishte ajo e këngëtarit Albatrit Muqiqit dhe Egzonës.

 


Dyshja që janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, sot kanë përvjetorin e dytë të martesës, shkruan Indeksonline.

Një urim s’kishte si të mungonte as nga ana e Albatritit. Ai ka zgjedhur një fotografi dhe një mbishkrim të shkurtër, për t’a uruar Egzonën e tij./Indeksonline/