08:42 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vedati dërgohet në spital, ja arsyeja (Foto)

Aktorët e serialit “Egjeli” nuk janë mirë me shëndet dhe dy nga ta gjenden në “spital”, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur Vedat Bajrami i cili në një postim në llogarinë e tij në “Instagram” dukej i shqetësuar për Prishtinën e cila ishte pa ngrohje ditën e kaluar dhe si rrjedhojë e kësaj gjendje dy aktorët kanë “përfunduar” në spital.

“Qe dy dit pa nxemje qyteti, jena merdhi, Msusi spo dihet apo pshton”, ka shkruar Vedati sigurisht që me shaka.

Përndryshe transmetimi i serialit “Egjeli” po vazhdon transmetimin çdo të diele dhe po renditet ndër më të shikuarit./Indeksonline/