13:59 / E Hënë, 02 Korrik 2018 / indeksADMonline

Vendi ku Afërdita dhe Jakub po kalojnë pushimet luksoze (Foto)

Afërdita Dreshaj dhe tashmë bashkëshorti i saj, Jakub Kindl po shijojnë muajin e mjaltit.

Pas dasmës shumë luksoze, nuk kishte si të ndodhte ndryshe përveç pushimeve luksoze, të cilat po i shohim përmes imazheve të publikuara.

Këto imazhe i ka publikuar Afërdita në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihen edhe vet cifti shumë të lumtur./Indeksonline/