11:15 / E Shtunë, 21 Korrik 2018 / indeksADMonline

Veprimi i këtij fëmiju në pishinë do t’iu bëj të gjithëve të qeshni [Video]

Corina Casanova nga Karolina e Veriut të Shteteve të Bashkuara, është hedhur në pishinë, në mënyrë që t’i inkurajojë fëmijët e saj ta bëjnë të njëjtën gjë.

Derisa njëri bëri një hedhje mjaft të mirë, tjetri vetëm ra dhe u përplas me fytyrë në ujë.

“Po më pëlqen që ky gjest, po i bën të gjithë të qeshin, sikrse bëmë edhe ne atë ditë” e ka përshkruar Casanova ngjarjen.

Momenti qesharak i rënies së fëmijës, është shpërndarë me shpejtësi në internet, duke u parë më se dy milionë herë brenda një kohe të shkurtër.

Temat: