08:58 / E Enjte, 12 Prill 2018

Vesa ia mA�son djalit edhe kA�tA� gjA� (Foto)

KA�ngA�tarja e njohur shqiptare, Vesa Luma para pak kohA�sh A�shtA� larguar nga Kosova pA�r tA� vazhduar jetA�n e saj nA� ZelandA�n e Re.

NA� imazhet e publikuara nga vet Vesa nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? e shohim kaq tA� dashur me djaloshin e saj, Lianin. Por nA� kA�to imazhe shohim se Vesa po mundohet ta mA�soj tA� birin se si tA� qesh kur bA�nA� njA� fotografi.

Pas disa tentimeve, mA�simin e ka mA�suar Liani dhe ka nxjerr njA� fotografi pA�rfekte bashkA� me tA� A�mA�n.

Ndryshe, Vesa A�shtA� e martuar me reperin Big Basta dhe deri tash janA� prindA�r vetA�m tA� Lianit./Indeksonline/