13:24 / E Mërkurë, 14 Mars 2018 / indeksADMonline

Vetëm një herë e kam tradhtuar gruan, por…

Kam pasur seks me ish të dashurën time një herë prej se jemi ndarë, ishte para se të martohesha me shoqen e saj, por gruaja ime nuk më beson.

Kam provuar që në fillim të vendosja familjen në rend të parë, por ishi im më ka provokuar maksimalisht.

Unë jam 38 vjeçar ndërsa ajo 36 vjeçare. Shoqja e saj ndihej keq për mua, pastaj u afruam çdo herë e më shumë derisa ramë në dashuri.

Ajo është 35 vjeçare. Gjithçka ndodhi një natë kur dola me ishin.

Gruaja ime e dytë dhe unë u martuam para pesë vitesh dhe kemi dy vajza.

Ishi i tregoi asaj për aventurën tonë një natëshe,e cila ndodhi një muaj para dasmës.

Ajo nuk më ka besuar dhe shpesh më akuzon për tradhti.

E dua atë por ndihem i nervozuar që kam folur online me femra.

Nuk dua edhe një divorc të tillë.

Këshilla e psikologes:

Thuaji gruas se e pranon që e ke tradhtuar një natë dhe se e gjitha kjo ishte një gabim. Ti ke flirtuar vetëm online, por kjo është një gjë që ju të dy het ta tejkaloni që ta shpëtoni martesën tuaj./Indeksonline/

Temat: