15:34 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Vetura e cila u vlerësua me pesë yje për shkak të sigurisë së saj

Programi Evropian i Vlerësimit e ka vlerësuar Subaru Forester me pesë yje, sa janë gjithsej për shkak të sigurisë së saj.

Ky çmim u fitua nga kjo veturë pasi u testua në disa fusha, në  sigurinë e të rriturve, fëmijëve dhe disa të tjera, ku ka arritur rezultate të mëdha.

Këtë çmim që e ka fituar kjo veturë, është një nga çmimet më të rëndësishme globale./Indeksonline/.

Image result for subaru forester
Related image
Related image

Mos i humb