23:57 / E Enjte, 11 Janar 2018

Vetura humbë drejtimin në mes të autostradës, por i prinë fati këtij shoferi [Video]

Një shofer që udhëtonte në një autostradë në Florida ka qenë jashtëzakonisht me fat pasi është rrokullisur  dhe ka arritur me shpejtësi të lartë të mbajë kontrollin e duhur.

Nga një video shohim momentin kur vetura fillon të lëvizë nga një korsi në tjetrën pa sinjalizuar. Mirëpo, fatmirësisht shoferi  nuk ka pësuar ndonjë dëmtim, transmeton Indeksonline.

Shoferi në fjalë arriti që mos të ketë  kontakte me veturat tjera. Me këtë rast ka vazhduar pastaj rrugëtimin e tij.

Më poshtë videon:

/Indeksonline/