15:11 / E Mërkurë, 26 Shtator 2018 / indeksADMonline

Victoria Beckham e veshur me kostum në stacion treni

Victoria Beckham njihet si njëra nga dizenjatoret më të njohura dhe më me stil.

Ajo ka bërë revulucion me të brendshmet, duke krijuar brendin e saj personal “Victoria Secret”, transmeton Indeksonline.

Ajo është parë të mërkurën në Londër teksa po shkonte drejt një stacioni të trenit në Londër, prej ku edhe do të udhëtonteVB: The former Spice Girl-turned designer, 44, revealed her braless decolletage in a fitted white blouse which was unbuttoned to the navel, with a £185 necklace from her eponymous line adding a touch of sparkle.

Beckham mbante veshur një kostum të kombinuar me këmishën e bardh dhe dukej shumë në formë./Indeksonline/

Taking the plunge: Victoria Beckham showed off her typically daring style as she arrived at London's St Pancras Station to board the Eurostar on WednesdayBrunette beauty: Her brunette tresses were swept back into a glossy, low ponytail, with her locks teased into soft curlsCatwalk ready: The star's pretty features were enhanced with a touch of highlighter and taupe gloss, while she shielded her eyes with a pair of futuristic shades