07:37 / E Premte, 13 Korrik 2018

Video motivuese për femrat që duan të nisin palestër

Dëshirën për palestër e kemi të gjithë, por jo edhe vullnetin për t’ia filluar.

Mjafton një shtytje që të na bind të shkojmë ditën e parë, për të mos u ndalur më, transmeton Indeksonline.

Kjo video rreth 4 minutësh do të jetë frymëzim për ju që të merrni një vend jetësor sa i përket fitnesit.

Bëjeni edhe ju trupin e ëndrrave tuaja dhe mos keni frikë ta shfaqni, sidomos tani në verë. /Indeksonline/