12:39 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vidhen 11 mijë e 800 euro në një shtëpi në Suharekë

Një person ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur rreth 11 mijë e 800 euro.

Rasti ka ndodhur në fshatin Leshan të komunës së Suharekës.

Në raportin 24 orësh të policisë nuk raportohet për të arrestuar./Indeksonline/