21:09 / E Hënë, 05 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Vidhet një telefon dhe një pistoletë në Prevallë

Një rast ka ndodhur në rrugën “Gjallica”, me ç ‘rast një qytetar e kishte denoncuar rastin e vjedhjes të telefonit në Prevallë.

Gjatë hetimit është gjetur telefoni por edhe një pistoletë e llojit “EKOL FIRATMAGNUM”.

Kallëzimi penal do t’i kalojë prokurorisë për procedura të më tejme ndërsa i dyshuari është liruar./Indeksonline/