23:01 / E Enjte, 23 Gusht 2018 / indeksADMonline

Viktima në Fushë Kosovë është djali i gjyqtarit kosovar

IndeksOnline pak më parë raportoi se një i mitur ndërroi jetë pas një aksidenti në komunikacion.

Një fëmijë 10-vjeçar në fshatin Grabovc të Fushë Kosovës ndërroi jetë si pasojë e aksidentit në fjalë.

Dhe viktima në fjalë është djali i gjyqtarit të njohur kosovar, Fatlum Berisha, shkruan IndeksOnline.

Rasti ka ndodhur rreth orës 14:00, ku në aksident ishin të përfshirë një kamion dhe një motoçikletë./IndeksOnline/

Kamioni godet për vdekje një fëmijë në Fushë-Kosovë, policia jep detaje!