14:53 / E Diele, 15 Korrik 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro duket fantastike këtë të dielë (Foto)

Viola Spiro gjithnjë komentohet për stilin dhe bukurinë e saj.


Prezantuesja e sportit edhe kësaj radhe duket mjaftë atraktive, teksa ka zgjedhur veshje sportive.


Me një palë pantallona të shkurtër, e bluzë të bardhë ajo shfaq linjat trupore dhe stilin unik./Indeksonline/