17:37 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kida sportive, tregon asetet e formësuara

Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme shqiptare.

Artistja që numëron dhjetëra hite, përveç karrierës artistike muzikore, komentohet tej mase edhe përaqitjet.


Së fundmi ajo vjen në një fotosesion fantastik, teksa duket joshëse në veshje sportive.

Kida si rrallë herë ka vënë në fokus edhe linjat e tonifikuara, ku duket goxha seksi./Indeksonline/