15:36 / E Enjte, 12 Korrik 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro edhe me ekzotike nga bregdeti (Foto)

Viola Spiro është njëra nga prezantueset më të komentuara duke filluar që nga jeta private.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese nga bregdeti.

Me fustanin e shkurtë ngjyrë të kaltër, flokët e lëshuara thjeshtë Viola mahniste me pamjen.

Ndryshe, ajo komentohet shumë për jetën private, pjesë për të cilën Viola nuk pëlqen të flas./Indeksonline/

Temat: