08:30 / E Enjte, 04 Janar 2018 / indeksADMonline

Vjollca Haxhiu dhe Gili shfaqen së bashku, ja çfarë thonë (Foto)

Dy këngëtaret e njohur të estradës shqiptare, Gili dhe Vjollca Haxhiu janë shfaqur së bashku këtë herë.

Image result for gili dhe vjollca haxhiu\

Këto imazhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, Vjollca kurse të dyja ato dukeshin shumë bukur dhe në formë.

Image result for gili dhe vjollca haxhiu\

“Me xixëllonjën” kishte shkruar Vjollca duke iu referuar Gilit, e cila vite më parë kishte një këngë po me këtë titull.

Ndryshe, edhe Vjollca edhe Gili kanë qenë shumë të angazhuara këtë sezonë./Indeksonline/

Me xixellonjen ?? @gili.official

A post shared by Vjollca Haxhiu (@vjollcahaxhiuu) on