11:48 / E Enjte, 08 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Vjollca Haxhiu pa grim, dëshpron shumë me pamje (Foto)

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e njohur e muzikës popullore.

Ajo ka kohë që i ka hyrë këtij tregu dhe është shëndrruar në një emër të njohur për këtë rrymë muzikore.

Image result for vjollca haxhiu

Por duket se pamja e saj nuk është edhe aq e bukur pa grim. Këtë e shohim përmes një fotografi të publikuar nga këngëtari Meda në aeroportin e Stutgartit.

Related image

Ndoshta në këtë pamje ka ndikuar edhe lodhja e koncerteve por pamja e saj definitivisht zhgënjen./Indeksonline/