10:23 / E Premte, 20 Prill 2018

Vushtrri: Rrah nA�nA�n dhe motrA�n, arrestohet

Policia e KosovA�s ka arrestuar njA� person nA� Vushtrri, i cili ka rrahur nA�nA�n dhe motrA�n e tij.

a�?A�shtA� arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi qA� i njA�jti pas njA� mosmarrA�veshjeA� kishte sulmuar fizikishtA�A� nA�nA�n dhe motrA�nA�A� e tij viktimat femra K-Shqiptare. Viktimat ka pranuar tretman mjekA�sor. Me vendim tA� prokurorit pas intervistimit i dyshuari dA�rgohet nA� mbajtjea�?, thuhet nA� raport tA� policisA�. /Indeksonline/

 

Temat: