09:41 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vushtrriasi rrah babanë, ishte nën ndikim të narkotikëve

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Vushtrri, i cili dyshohet se ka rrahur babanë e tij, transmeton Indeksonline.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti dyshohet nën ndikimin e narkotikëve, ka dëmtuar disa orendi shtëpiake dhe ka sulmuar fizikisht babanë e tij. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport të policisë. /Indeksonline/

 

Temat: