16:33 / E Diele, 15 Shtator 2019

Watford – Arsenal, formacionet zyrtare

Arsenal është mysafir i Watfordit në ndeshjen e xhiros së pestë të Premierligës.

Pas dy fitoreve, një barazimi dhe një humbje, Emery kërkon tri pikët kundër skuadrës më të dobët deri më tani në Premierligë.

Këto janë formacionet zyrtare:

Watford: Foster, Kabasele, Dawson, Holebas, Femenia, Doucoure, Capoue, Cleverley, Hughes, Gray, Deulofeu

Arsenal: Leno, Maitland-Niles, Sokratis, Luiz, Kolasinac, Ceballos, Guendouzi, Xhaka, Ozil, Aubameyang, Pepe