13:13 / E Diele, 12 Korrik 2020

Xhensila e uron të bijën për ditëlindje, ja sa vite ka mbushur

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj njihet për talentin në muzikë.

Ajo përpos muzikës është edhe një nënë e përkushtuar, shkruan Indeksonline.

Tash e dy vite ajo dhe burri i saj, aktori e këngëtari Bes Kallaku janë prindër të një vajze me emrin Ajka.

Madje sot Xhensila dhe Besi kanë shfrytëzuar rastin të urojnë vajzën e tyre për ditëlindje duke i dëshiruar shëndet e çdo të mirë në jetë. /IndeksOnline/

Mos i humb