10:09 / E Enjte, 12 Prill 2018

Xhesika Berberi publikon imazhin ku duket kjo pjesA� intime e Jehona Dreshajt (Foto)

Xhesika Berberi dhe Jehona Dreshaj po konsiderohen mike tA� afA�rta. Kjo ndoshta edhe pA�r shkak tA� miqA�sisA� qA� ka Xhensika me motrA�n e JehonA�s, AfA�rditA�n.

Por nA� imazhet e fundit tA� publikuara nga Xhesika nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? shohim edhe njA� imazh qA� mund tA� mos i pA�lqej fare JehonA�s.

Aty shihet njA� pjesA� e gjoksit tA� saj, madje Xhesika edhe e ka etiketuar JehonA�n nA� kA�to imazhe.

Ndryshe, kA�to nuk janA� imazhet e vetme provokative qA� motrat publikojnA� nA� rrjetet sociale./Indeksonline/\