17:11 / E Mërkurë, 17 Janar 2018 / indeksADMonline

Xhesika e “O sa mirë”, e bukur dhe e thjeshtë (Foto)

Arta Nitaj i kushton shumë rëndësi look-ut të saj. Ajo di të duket e thjeshtë dhe e bukur.

Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, ka bërë paraqitjen e radhës në Instastory dhe padyshim duket për bukuri- shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se “Xhesika” u bë shumë shpejt e famshme, dhe ajo është njëra ndër aktoret më favorite të serialit të lartëpërmendur./Indeksonline/