17:53 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Ylli i futbollit i mbushë bateritë për finale, çfarë loqke ka me vete

Roberto Firmino po i mbushë bateritë kur kanë mbetur 10 ditë para finales së Ligës së Kampionëve.

Futbollisti brazilian e ka marrë me vete gruan e tij, bukuroshen Larisa Pereira në udhëtimin që Liverpooli e ka bërë në Spanjë.

Firmino dhe Larisa janë parë bashkë në Ibiza duke ndarë ca momente të ëmbla.

Nëse dashuria të jep krah në futboll, atëherë vaj halli për Realin nga “mobilizimi” i Firminos para finales./Indeksonline/