18:02 / E Diele, 15 Prill 2018

Ylli i a�?Harry Pottera�? feston ditA�lindjen, nuk do besoni sa vjet ka mbushur ajo

Ylli i a�?Harry Pottera�? ka mbushur sot plot 28 vjet.

Emma Watson konsiderohet njA�ra nga aktoret mA� tA� mira tA� Hollywoodit, pasi A�shtA� e bukur, e talentuar dhe shumA� karizamtike.

Ajo gjithashtu konsiderohet si mbretA�reshA� e qilimit tA� kuq, pasi ajo A�shtA� mA�suar qA� nga fA�mijA�ria me njA� gjA� tA� tillA�.

MegjithA�se nuk duket, ajo mA� 15 prill ka mbushur plot 28 vjet./Indeksonline/