12:02 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Yllka Kuqi provokuese sot (Foto)

Yllka Kuqi është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e grimuar bukur dhe e këndshme.

Ndonëse në këto imazhe ajo kishte përdorur një efekt të theksuar të Instagramit.

Ndryshe, nga Yllka publiku po pret projekte të reja për të kapur ritmet e sezonës verore./Indeksonline/