14:24 / E Martë, 13 Mars 2018

Yllka Kuqi ua vërteton! Është kaq me stil (Foto)

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë.

Ajo në imazhet e fundit shihej veshur tëra në të zeza, transmeton Indeksonline. Veshur me fustanin  zi, xhaketë e madje edhe kapelen ajo dukej shumë me stil dhe në formë.

Ndryshe, Yllka është kthyer në Kosovë pas disa ditëve pune dhe relaksi në diasporë./Indeksonline/