14:46 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Young Zerka e komenton Ronela Hajatin! Deri në këtë masë nuk pritej..

Mbrëmë në Prishtinë është mbajtur koncerti përvitshëm “Thank you USA”. Në këtë mbrëmje në shesh para qytetarëve performuan një numër i madh këngëtaresh. E në mesin e tyre ishte dhe dyshja Young Zerka e Ronela Hajati, shkruan Indeksonline.


Të dy këngëtarët ka kohë që thuhet se janë në një lidhje dashurie, mirëpo deri tani asnjëri nga ta nuk folur në lidhje me këto spekulime.

Ndonëse të dy janë tejet të lidhur me njëri-tjetrin. Këtë e dëshmon edhe fotografia e shkëputur nga koncerti i mbrëmshëm të cilën e ka postuar Ronela në rrjetin e saj social Instagram. Ndërsa Young Zerka nuk ka hezituar të komentojë madje ai për vete dhe këngëtaren ka shkruar që po duken si yje./Indeksonline/