10:04 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Youtube mund të ndërroj pamje nga e bardha në të errët, ja se si bëhet

YouTube po shton një opsion të ri të errët në aplikacionet e saj mobile, duke filluar me iOS që nga dita e djeshme.

Për të aktivizuar opsionin e ri, thjesht prekni ikonën shkoni te cilësimet zgjidhni “opsioni i errët” dhe shijoni pamjen e re.

YouTube më parë ka shtuar një opsion e errët në faqen e saj të internetit vitin e kaluar, dhe kompania thotë se që atëherë është bërë një nga veçoritë më të kërkuara për aplikacionet e saj mobile. /Indeksonline/

Temat: