12:55 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Zaimina Vasjari tregon se në çfarë forme trupore është disa muaj pas lindjes (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Nga aty e shohim veshur me një fustan të gjatë ngjyrë pjepri dhe me dekoltenë e hapur, transmeton Indeksonline.

Në këto imazhe ajo ka treguar që disa muaj pas lindjes ka rifituar format e mira trupore./Indeksonline/

 

| ? | ? @zv_store ? @saintlondonshoes ? @juxhinkurti ? @makeupbyelona

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on