14:34 / E Shtunë, 13 Tetor 2018

Zaimina Vasjari vjen provokuese mbi motor

Zaimina Vasjari që nga lindja e vajzës, Khloe është larguar pak nga muzika.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese.

Veshur me pantallona ngjyrë kafe të bluzë të bardh, ajo dukej goxha në formë.

Ndryshe, Zaimina shihet mbi një motor dhe teksa po shijonte një akullore./Indeksonline/