16:44 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Zbulohen fanellat e para të Milanit për sezonin e ardhshëm

Milani dhe Adidas janA� duke e shijuar sA� bashku sezonin e fundit pas shumA� vite bashkA�punim.

Nga sezoni i ardhshA�m skuadra rosonere do tA� furnizohet me fanella nga kompania e njohur PUMA, shkruan indeksonline.

GjatA� ditA�s sA� sotme A�shtA� zbuluar fanella e parA� qA� Milani pritet ta pA�rdor sezonin e ardhshA�m nA� ndeshjet si vendas.

PA�r herA� tA� parA� kA�tA� fanellA�, skuadra italiane do ta pA�rdorA� nA� turneun ndA�rkombA�tar nA� KinA� dhe AmerikA� gjatA� muajit korrik. /IndeksOnline/

Temat: