18:13 / E Enjte, 27 Shtator 2018 / indeksADMonline

‘Zemër’, bashkëpunimi nga Eni Koçi dhe Besnik Qaka

Eni Koçi këtë vit ka qenë tejet aktive me projekte muzikore.

Këngëtarja madje ka zgjeruar bashkëpunimet me artistë kosovarë.


Pas Genc Prelvukaj e Mc Kreshës, ajo shpejtë do t’sjellë edhe një bashkëpunim me Besnik Qakën.

Këngëtarja shqiptare ka treguar tashmë edhe datën e publikimit të videoklipit, që do të jetë pikërisht nesër në orën 16:00, ndërsa kënga mban titullin ‘Zemër’./Indeksonline/