17:57 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Zeneli nuk ishte i informuar për vdekjen e gjyshit

Arbër Zeneli ishte “stari” i Kosovës në fitoren 4-0 kundër Azerbajxhanit në ndeshjen e Ligës së Kombeve.

23 vjeçari shënoi tri gola dhe bëri paraqitje të jashtëzakonshme në këtë fitore madhështore, shkruan Indeksonline.

Gjatë ditës së djeshme atij i kishte vdekur gjyshi por sulmuesi i Heeremveen nuk ishte njoftuar për këtë.

Madje Zeneli kishte udhëtuar në mëngjes drejtë Holandës dhe nuk ishte në varrim. /IndeksOnline/

 

Varroset gjyshi i sulmuesit të Kosovës, që shkëlqeu mbrëmë në ”Fadil Vokrri”

Temat: