23:17 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kastro Zizo në mes të femrave më të bukura shqiptare (Foto)

Kastro Zizo njihet si një nga këngëtarët dhe prezantuesit më interesant shqiptar. Mënyra dhe stili i tij i të kënduarit, shpesh merr kritika nga më të ndryshmet, shkruan Indeksonline.

Kastro, ka edhe një emision në një nga televizionet në Kosovë, ndërsa përmes rrjetit të tij social Instagram ka treguar se kush janë mysafiret e tij të radhës. Siç edhe po e shihni ai është i rrethuar nga personazhe të njohura si: Teuta Krasniqi, Diellza Kolgeci e Jonida Vokshi, femra këto që shquhen edhe për bukurinë e tyre.

Ndërsa kësaj fotografie i ka lënë edhe një mbishkrim:

“Fokusohuni te surrati im dhe mos shihni Portokalline sonte! ???
Tu bo si çun sexy!!! ??????
Loti nga sqetlla…”