08:55 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

A e kishte paralajmA�ruar vdekjen e tij Art Kurti nA� kA�tA� bisedA� (Foto)

MA�ngjesi i sA� martA�s do ta gjente tA� vdekur aktorin e njohur tA� a�?O Sa MirA�a�?, Art Kurti.

Kurse lajmi pA�r vdekjen e tij zgjoi tA� gjithA� opinionin publik nA� KosovA� dhe gjithashtu miqtA� e familjarA�t filluan tA� shprehnin dhimbjen qA� po ndjenin.

NdA�r ta ishte edhe Gold Ag, i cili kishte bA�rA� njA� postim nA� llogarinA� e tij nA� a�?Facebooka�? ku kishte publikuar bisedat private me Artin.

Kurse nA� njA� pjesA� tA� bisedA�s Arti kishte pA�rmendur vdekjen, madje kishte treguar se edhe kishte lA�nA� alkoolin. Kurse nA� shkrimin e Arian Agushit ai kishte thA�nA� se aktori 23 vjeA�ar po i kthehej fesA� duke planifikuar tA� kryer edhe rite fetare islame, si falja.

Ndryshe, Arti u gjet i vdekur nA� rrethana tA� dyshimta nA� veturA�n e tij, pranA� tA� cilit sipas PolicisA� ishte gjetur edhe njA� armA�./Indeksonline/