15:19 / E Shtunë, 10 Shkurt 2018

Adrola Dushin shumë shpejtë do ta shohim ndryshe (Foto)

Ajo mban titullin si një nga femrat shqiptare me fytyrën më të bukur dhe me të drejtë.
Natyrale e ëmbël e plotë sharm, kjo është Adrola Dushi e cila karrierën e saj si modele po e synon edhe në Amerikë, shkruan Indeksonline.

Adrola shquhet për natyralitetin e saj, por shumë shpejtë ajo do të vije me një ndryshim. Bukuroshja ka vendosur të bëhet biondinë. Të paktën kështu ka lënë të nënkuptohet në një instastory të postuar në llogarinë e saj Instagram.


Sigurisht do të jetë një ndryshim i madh marrë parasysh se ajo është një brune./Indeksonline/