15:15 / E Martë, 17 Prill 2018

AfA�r marrA�veshja! Eddie Hearn organizon takim me ekipin e Wilderit

Promotori i njohur, Eddie Hearn ka organizuar njA� takim me ekipin e Deonaty Wilder.

Hearn do tA� takohet me ekipin e boksierit amerikan gjatA� javA�s sA� ardhshme nA� New York, transmeton IndeksOnline.

Arsyeja e kA�tij takimi tashmA� dihet, pasi dy boksierA�t; Joshua dhe Wilder qA� njA� kohA� tA� gjatA� kanA� kA�rkuar njA� duel me njA�ri-tjetrin.

a�?Do tA� shkoj tA� takohem me ta nA� New York, tA� takohem ballA� pA�r ballA� dhe ta��i shikojA� nA� tA� bardhA�t e syve dhe tA� shohim nA�se mund tA� bA�jmA� ndonjA� marrA�veshjea�?, ka thA�nA� Hearn.

Ekipi i Joshuas i kishte bA�rA� njA� ofertA� Wilderit, por ai nuk ka pranuar, pasi kA�rkon njA� tarifA� mA� tA� lartA�./IndeksOnline/