08:44 / E Shtunë, 10 Mars 2018 / indeksADMonline

Afërdita dhe Jehona publikojnë imazhe të reja! Asnjëra nuk ia lëshon rrugën tjetrës (Foto)

Afërdita Dreshaj është këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare që shquhet për bukurinë dhe linjat shumë të bukura trupore.

Por rrugën nuk ia lëshon as motra e saj, Jehona e cila gëzon forma edhe më të majme dhe të mbushura se Afërdita.

Në imazhin e fundit të publikuar së fundi ku i shohim të dyja bashkë, ato duken shumë seksi dhe provokuese veshur me fustane të shkurtë dhe të ngushtë.

Ndryshe, nuk mund të zgjedhim se cila duhet më seksi e cila më pak provokuese./Indeksonline/