15:38 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Afrohen festat, Babagjyshi vjen ndryshe në Paris [Video]

Ne jemi mësuar të shikojmë Santa Klausin në mes të dëborës,  duke u shpërndarë dhuratave fëmijëve.

Por këto Krishtlindje, Santa ka ardhur tërësisht ndryshe. Me një maskë zhytjeje ai notioi në një akuarium gjigand mes krijesave të shumëllojshme.

Fëmijët ndoqën spektaklin që dhuroi Santa Clausi nga jashtë dhe u argëtuan ndërsa fotografionin.

Ngjaja ndodhi në Paris dhe tani është kthyer në një traditë vjetore në festat e fundvitit.