21:15 / E Premte, 24 Janar 2020

Afrona e Bleros, secilën herë e më e bukur

Afrona Dika është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo sjell fotosesione të ndryshme, ndërsa ajo që bije në sy është stili i saj i bukur i veshjes, dhe shfaqet përherë elegante dhe në hap me trendët e reja.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Blero edhe në postimin e radhës, erdhi unik, me stil dhe atraktive.

Kujtojmë që Afrona dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të vitit të kaluar pranë plazhit të Rana e Hedhun në Shëngjin./Indeksonline/