13:24 / E Shtunë, 26 Maj 2018

Agnesa Vuthaj dhe Sellma gati për “Master Class” (Foto)

Agnesa Vuthaj dhe Sellma janë gati për klasën e grimerit të njohur Mario i cili po mbahet aktualisht në Tiranë.

Këtë e kanë bërë të ditur vet ato përmes postimeve në rrjetin social “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Të dyja ato duken në formë dhe gati për të marrë mësime nga eksperti në fushën e grimit, Mario.

Ndryshe, Agnesa u pa edhe me blogeren e njohur, Armina Mevlani./Indeksonline/